• Wycieczka klas 4a i 2op

27 kwietnia klasy 4a oraz 2op były na wycieczce do Frankówki Małej – to edukacyjny ośrodek plenerowy położony na Pogórzu Bocheńskim. Wycieczka świetnie się udała – były warsztaty kulinarne, w czasie których rozpoznawaliśmy przyprawy oraz samodzielnie wykonaliśmy kruche babeczki z jabłkami, a następnie warsztaty przyrodnicze w lesie.

• Dzień bez plecaka

W piątek 8 kwietnia w szkole obchodziliśmy DZIEŃ BEZ PLECAKA. Pomysły naszych uczennic i uczniów przeszły najśmielsze oczekiwania.
        • Nasz Kącik Relaksu oficjalnie otwarty !!!

W czwartek 30 marca zakończyliśmy realizację projektu #SU-w-ak. Odbyło się uroczyste otwarcie, były podziękowania, nagrody, przecięcie wstęgi i słodkości dla wszystkich obecnych.

Nasz nowy Kącik cieszy się wielką popularnością – na każdej przerwie wszystkie siedziska są zajęte przez uczniów i uczennice, którzy relaksują się zgodnie z przeznaczeniem, grają w gry planszowe i zawsze po sobie sprzątają. Miło widzieć, jak wszyscy dbają o wspólnie stworzone miejsce!

• Zaproszenie

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego w Krakowie zaprasza Rodziców oraz przyszłych Pierwszoklasistów na dzień otwarty, który odbędzie się dnia 28 marca 2022r. o godz. 17.00 w głównym budynku szkoły przy ul. Ćwikłowej 1.

W spotkaniu wezmą także udział wychowawczynie przyszłorocznych klas pierwszych.

• Dzień Kobiet w klasie 2a

W klasie 2a chłopcy przygotowali niespodziankę dla koleżanek. Samodzielnie ustawili stoły i krzesła, rozłożyli nakrycia i poczęstunek. Każda dziewczynka dostała piękny upominek oraz serdeczne życzenia od kolegów z klasy. To był bardzo miły Dzień Kobiet!

• liczba odwiedzin: 435704
      • Szkoła odpowiedzialna cyfrowo
      • Blog "Zawsze aktywni"
      • PROGRAM #SU-W-Ak
      • Kino za baterie
      • Krakowskie szkoły najlepiej segregują odpady
      • Uczestniczymy w programach:"Owoce i warzywa w szkole” i „Mleko w szkole”
      • Szkoła z pasją pomagania
      • Lepsza Szkoła
      • Nasza szkoła w Europie
      • 3diphe
      • STAMPEd
      • Projekt Cybernauci
      • Szkoła w pilotażu programowania
      • Od segregacji nie ma wakacji
      • Małopolskie Talenty
      • Krakowska gra o czystą ziemię
      • Budżet obywatelski Miasta Krakowa
      • Szkoła z Klasą 2.0
      • Nasze szkoły
    • Nasza szkoła na facebooku

• Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62@mjo.krakow.pl
      • (+12) 266-28-50 lub 660 637 597. Stołówka : 503 962 911 lub 501 778 546
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków 30-377 Kraków Poland
      • Godziny pracy sekretariatu dla interesantów : Sekretarz szkoły Anna Harnik Poniedziałek : 7:30-16:30 Wtorek: 7:30-14:30 Środa dzień bez stron Czwartek 7:30- 14:30 Piątek 7:00-13:00 Starszy Referent Samanta Kaczmarska Poniedziałek , czwartek 15:30-19:00
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Sarego 4, 31-047 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.