• Zajęcia z długopisami 3D

• 28.09.2022 18:24
        • W ramach projektu Laboratoria przyszłości uczennice klasy 4b miały okazję zaznajomić się z obsługą długopisów 3D. Na początku razem z nauczycielką przeczytały instrukcję obsługi - bardzo ważne było czytanie ze zrozumieniem smiley
        • Zakupy sprzętu

• 28.09.2022 18:12
        • W ramach programu szkoła zakupiła nowoczesny sprzęt o łącznej wartości 82 500 zł, wybrany z katalogu wyposażenia podstawowego i dodatkowego opracowanego przez MEiN.

• Laboratoria przyszłości

• 01.09.2022 16:23
        • Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.