• ZAPISY DO SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

• 14.09.2019 13:28
        • Zapraszamy uczniów naszej szkoły do Szkolnego Koła Wolontariatu!

Co musisz zrobić? Tylko 4 kroki :
          1. Zapoznać się z regulaminem Wolontariatu.
          2. Wypełnić kartę zapisu.
          3. Odebrać kartę działań i zapisywać akcje w których brałeś/brałaś udział.
          4. Wykonać pracę, wyrażającą twoją odpowiedź na pytanie: Dlaczego chcesz zostać wolontariuszem? (praca plastyczna, rysunek, plakat, wypracowanie itp.)

• Certyfikat- Szkoła z Pasją Pomagania

• 02.07.2020 11:19
        • Szanowni Państwo,
          otrzymaliśmy certyfikat "Szkoła z Pasją Pomagania" przyznany przez Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Działania pilotowało koło wolontariatu, a uczestniczyli w nich wszyscy nauczyciele, uczniowie, rodzice i opiekunowie. Koordynatorem był pan Maciej Rumian.
        • Spotkanie z panią Barbarą Chyłką.

• 02.07.2020 11:07
        • W środę 10 czerwca wolontariusze brali udział w bardzo pouczającym spotkaniu z Panią Barbarą Chyłką, byłą dyrektorką szkoły w Opolu, a obecnie czynną działaczką w stowarzyszeniu Hospicjum Opolskie.
        • Nowa Era Bohatera - akcja wolontariatu

• 19.05.2020 18:02
        • W trudnych czasach pandemii nasze szkolne życie wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas, ale to nie oznacza, że nie mamy ze sobą kontaktu i chociaż online, nadal wymieniamy się twórczymi pomysłami.