• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2020/2021

      • Antoni Łyszczek
      • wynik bardzo dobry
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Mateusz Waszkiewicz
      • wynik bardzo dobry
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Mikołaj Kuk
      • Wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Barbara Opalińska
      • Wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Tomasz Ścisło
      • Wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Emilia Królikowska
      • Wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Adam Uzar
      • Wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Julia Sheremeta
      • Wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Julia Tarka
      • Wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Tymoteusz Krawczyk
      • Wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Igor Boratyński
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Jan Jacko
      • Wyróżnienie
      • Stypendiada Wczesnoszkolna -konkurs czytelniczy
      • krajowy
      • j.polski
      • Barbara Opalińska
      • Nagroda główna
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Lena Musialska
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Laura Romaniec
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Hubert Ciślak
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Matylda Tesarowicz
      • Nagroda
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Milena Pabijan
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Lena Siudak
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Anna Stasiak
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Aleksandra Syposz
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Alicja Królikowska
      • Nagroda
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Mateusz Waszkiewicz
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Antoni Łyszczek
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Jan Rusinek
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Zofia Grygier
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Igor Boratyński
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Hubert Ciślak
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Róża Kluska
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Magdalena Kowalik
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Jan Machowski
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Lena Musialska
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Laura Romaniec
      • Nagroda
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Olga Patla
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Anna Stasiak
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Aleksandra Syposz
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Alicja Królikowska
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Antoni Łyszczek
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Mateusz Waszkiewicz
      • Nagroda
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Hanna Baczyńska
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Miłosz Grzesiak
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Maria Jacko
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Zofia Grygier
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Nina Karpińska
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Michał Trocki
      • Wyróżnienie
      • Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Hubert Ciślak
      • Nagroda rzeczowa
      • Alfik Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Kornelia Dudek
      • wyróżnienie
      • Alfik Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Natalia Sosna
      • 1 miejsce DZ kl. II
      • Ogólnopolski Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole"
      • krajowy
      • szachy
      • Olga Patla
      • 2 miejsce DZ kl. II
      • Ogólnopolski Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole"
      • krajowy
      • szachy
      • Mateusz Waszkiewicz
      • 9 miejsce CH kl. III
      • Ogólnopolski Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole"
      • krajowy
      • szachy
    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62@mjo.krakow.pl
      • (+12) 266-28-50 lub 660 637 597. Stołówka : 503 962 911 lub 501 778 546
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków 30-377 Kraków Poland
      • Godziny pracy sekretariatu dla interesantów : Sekretarz szkoły Anna Harnik Poniedziałek : 7:30-16:30 Wtorek: 7:30-14:30 Środa dzień bez stron Czwartek 7:30- 14:30 Piątek 7:00-13:00 Starszy Referent Samanta Kaczmarska Poniedziałek , czwartek 15:30-19:00
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Sarego 4, 31-047 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.
    • Logowanie