• Złota księga

        • Uczeń klas IV –VIII zostaje wpisany do Złotej Księgi, jeżeli w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskał co najmniej bardzo dobre oceny z obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz wzorową ocenę zachowania. 

          Rok szkolny 2021/2022:

          4a: Filip Kocór, Alicja Królikowska, Krzysztof Miś, Nina Paleczny, Antoni Stawarz, Maja Śpiechowicz, Andrzej Uzar, Mateusz Waszkiewicz

          4b: Antoni Łyszczek

          5aHanna Baczyńska, Michał Biały,Szymon Filek, Maria Jacko, Gabriela Nowak, Bartosz Sroczyk

          6a, Carina Kamińska, Eva Monastyrska

          6b:Julian Biedroń, Bianka Paleczny, Marian Szklarski, Adam Uzar

          7b: Hanna Patury

          7c: Zofia Grygier, Jakub Pietraszewski, Ida Zajączkowska,

          8a: Michał Borek, Karol Jabrocki, Szymon Sopata

          8b: Zuzanna Gumuła, Bartłomiej Harpula, Grzegorz Kocoł,  Dominika Padoł, Karolina Wójcik

          Rok szkolny 2020/2021:

          4a: Hanna Baczyńska, Michał Biały, Magdalena Gumuła, Wojciech Hetmańczyk, Maria Jacko, Gabriela Nowak, Bartosz Sroczyk

          5a: Michał Maciaszek, Julia Majka, Eva Monastyrska, Julia Samek

          5b: Julian Biedroń,  Emilia Królikowska, Marian Szklarski

          6a, Julia Sheremeta, Lena Włodek

          6b: Aleksandra Hałas, Nina Karpińska, Tymoteusz Krawczyk, Hanna Patury, Maria Trela-Idzik

          6c: Zofia Grygier, Filip Palkaj, Jakub Pietraszewski, Gabriela Synowiec, Bartłomiej Syposz, Emilia Szczypczyk, Ida Zajączkowska,

          7a: Michał Borek, Julia Hałas, Zofia Nowakowska, Szymon Sopata

          7b: Grzegorz Kocoł,  Dominika Padoł,

          8a: Antoni Biedroń, Michał Trocki

          8b: Bartosz Rosner

          Rok szkolny 2019/2020:

          4a: Julia Majka, Eva Monastyrska, Paulina Szwed

          4b: Emilia Królikowska, Bianka Paleczny, Marian Szklarski, Adam Uzar, Miłosz Wojnar, Natasza Zyzańska

          5a, Julia Sheremeta,,Aleksandra Smołka, Lena Włodek

          5b: Aleksandra Hałas, Nina Karpińska, Hanna Patury, Maria Trela-Idzik

          5c: Zofia Grygier, Filip Palkaj, Jakub Pietraszewski, Ida Zajączkowska

          6a: Michał Borek, Julia Hałas, Magdalena Kajtoch, Zofia Nowakowska, Maja Trocka, Martyna Włodek

          6b: Pola Biś, Filip Brodka, Martyna Cichoń, Zuzanna Gumuła, Bartłomiej Harpula, Dominika Padoł,

          7a: Antoni Biedroń, Michał Trocki

          7b: Bartosz Rosner

          8a: Milena Dranka, Jan Stawarz,

          8b:Fabian Dobek, Wiktoria Dzięgiel

          Rok szkolny 2018/2019:

          4a: Filip Branny-Polak, Sonia Gryz, Bruno Jelonkiewicz, Hubert Luzara, Szymon Patla, Julia Sheremeta,, Lena Włodek

          4b:Aleksandra Hałas, Tymoteusz Krawczyk, Hanna Patury, Julia Tarka, Maria Trela-Idzik

          4c:Zofia Grygier, Jakub Pietraszewski, Emilia Szczypczyk, Ida Zajączkowska

          5a: Michał Borek,

          5b: Grzegorz Kocoł, Dominika Padoł,

          6b: Bartosz Rosner, Adrianna Sroczyk,

          7b:Fabian Dobek,

          8a: Maksymilian Dutkiewicz, Oliwia Malina, Lena Tekieli

          8b: Jan Jabrocki, Zofia Przybylska, Kacper Rosner, Magdalena Rutkowska, Gabriela Sroczyk, Katarzyna Więcław

          Rok szkolny 2017/2018:

          4a: Michał Borek,

          4b: Filip Brodka, Zuzanna Gumuła, Bartłomiej Harpula, Dominika Padoł, Helena Patury,

          5a: Zofia Słuszkiewicz, Michał Trocki

          5b: Bartosz Rosner, Adrianna Sroczyk,

          6a: Jan Stawarz

          6b:Fabian Dobek,

          7a: Maksymilian Dutkiewicz, Piotr Kowal, Oliwia Malina, Lena Tekieli

          7b: Zofia Przybylska, Kacper Rosner, Magdalena Rutkowska, Gabriela Sroczyk, Katarzyna Więcław

          Rok szkolny 2016/2017:

          4a: Antoni Biedroń, Zofia Słuszkiewicz, Michał Trocki

          4b: Mikołaj Puk, Bartosz Rosner, Adrianna Sroczyk

          5a: Jan Stawarz

          5b: Fabian Dobek, Wiktoria Dzięgiel

          6a: Maksymilian Dutkiewicz, Iwo Gałek, Wojciech Kowal, Oliwia Malina, Lena Tekieli

          6b: Jan Jabrocki, Zofia Przybylska, Kacper Rosner, Magdalena Rutkowska, Gabriela Sroczyk, Katarzyna Więcław, Maksymilian Żyłko

           Rok szkolny 2015/2016:

          4a: Milena Dranka, Eva Dziadurski, Zofia Tabor

          4b: Fabian Dobek

          5a: Maksymilian Dutkiewicz, Iwo Gałek, Wojciech Kowal, Piotr Kowal, Oliwia Malina, Lena Tekieli

          5b: Aleksandra Barska, Jan Jabrocki, Mia Osyczka, Zofia Przybylska, Kacper Rosner, Magdalena Rutkowska, Gabriela Sroczyk, Katarzyna Więcław, Maksymilian Żyłko

          6a: Jan Bonar, Ewa Borek, Matylda Piszczek, Kazimierz Słuszkiewicz

          6b: Anna Ślusarek, Katarzyna Topór

          Rok szkolny 2014/2015:

          4a: Maksymilian Dutkiewicz, Wojciech Kowal, Piotr Kowal, Natalia Nowak, Lena Tekieli

          4b: Aleksandra Barska, Jan Jabrocki, Mia Osyczka, Zofia Przybylska, Kacper Rosner, Magdalena Rutkowska, Gabriela Sroczyk, Katarzyna Więcław, Maksymilian Żyłko

          5a: Ewa Borek, Matylda Piszczek, Kazimierz Słuszkiewicz

          6a: Natalia Borysowska-Ślęczka, Gabriela Dolna, Bartosz Synowiec

          6b: Adrian Gromadzki, Krzysztof Konieczny, Wawrzyniec Plażuk

          Rok szkolny 2013/2014:

          4a: Ewa Borek 

          5a: Natalia Borysowska–Ślęczka, Gabriela Dolna 

          5b: Wawrzyniec Plażuk  

          6:   Paweł Bonarek