• Biało-czerwoni

• 01.05.2020 09:22
        • Przed nami długi majowy weekend, a zatem Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej  i Święto Narodowe Trzeciego Maja. Pamiętajcie, aby wywiesić flagi!
        • Akcja Koala – podsumowanie

• 24.02.2020 20:03
        • W dniach 12.02. – 14.02. w szkole odbyła się zbiórka funduszy, na rzecz zwierząt poparzonych podczas tegorocznych pożarów w Australii. Uczniowie uzbierali łącznie 926 zł. Każda osoba, która dołączyła do zbiórki dostała „cegiełkę” w postaci zawieszki z podobizną koali. Cała kwota została podzielona na dwa cele: e-adopcję koali Anwen z Koala Hospital w Port Macquarie NSW oraz wsparcie mobilnego szpitala RSPCA, którego zadaniem jest opieka poparzonych zwierząt.

• Samorząd Uczniowski

• 24.02.2020 19:54
        • mgr Anna Bekas
          mgr Klaudia Oracz

Opiekunowie

Oskar Tyrała

Pola Brodzińska

Z-ca Przewodniczącego

Maciej Dolny

Sekretarz

Natasza  Zyzańska

Skarbnik

• Witaminowa bomba w klasie 6b

• 23.02.2020 11:15
        • 6b wraz z wychowawcą uczestniczyła w akcji Witaminowa Bomba. Uczniowie przynieśli kolorowe owoce i warzywa, z których  wyciskali soki w różnych kombinacjach. Pomysł bardzo się uczniom spodobał i zmobilizował do robienia soków również w domu.
        • Szkolny budżet obywatelski

• 24.01.2020 21:33
        •    W każdej szkole tak i w naszej można znaleźć rzeczy, które uczniowie chcieliby zmienić lub stworzyć. Nauczyciele nie zawsze są w stanie domyślić się, czego brakuje uczniom, dlatego Rada Rodziców i Opiekunów we współpracy z Dyrekcję oraz Samorządem Uczniowskim postanowiła dać im taką możliwość.

• Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62krk@gmail.com
      • (+12) 266-28-50
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
      • poniedziałek 7:00 – 16:30 wtorek 7:00 – 12:00 środa dzień wewnętrzny czwartek 7:00 – 15:00 piątek 7:30 – 13:30
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.