• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2018/2019

      • Weronika Hamerska
      • III miejsce( U10 dziewczęta)
      • I Młodzieżowe Mistrzostwa SCHENGEN Szachy dla pokoju
      • międzynarodowy
      • szachy
      • Julia Sheremeta
      • IV miejsce(U10 dziewczęta )
      • I Młodzieżowe Mistrzostwa SCHENGEN Szachy dla pokoju
      • międzynarodowy
      • szachy
      • Bartosz Sroczyk
      • X miejsce( U10 chłopcy)
      • I Młodzieżowe Mistrzostwa SCHENGEN Szachy dla pokoju
      • międzynarodowy
      • szachy
      • Franciszek Dutkiewicz
      • X miejsce( U16 chłopcy)
      • I Młodzieżowe Mistrzostwa SCHENGEN Szachy dla pokoju
      • międzynarodowy
      • szachy
      • Emilia Królikowska
      • wynik bardzo dobry
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Hanna Patury
      • wynik bardzo dobry
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Weronika Hamerska
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Julian Biedroń
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Adam Uzar
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Emilia Szczypczyk
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Antoni Dziwisz
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Julia Sheremeta
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Zofia Grygier
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Ida Zajączkowska
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Grzegorz Kocoł
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Helena Patury
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Karol Jabrocki
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Bartosz Rosner
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Wojciech Uzar
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Adrianna Sroczyk
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Wojciech Krawczyk
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Witold Niedźwiedź
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Maksymilian Dutkiewicz
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Franciszek Dutkiewicz
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Gabriela Sroczyk
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • międzynarodowy
      • matematyka
      • Alicja Królikowska
      • II miejsce
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna
      • krajowy
      • plastyka
      • Franciszek Dziwisz
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna
      • krajowy
      • plastyka
      • Weronika Hamerska
      • IV miejsce
      • VI turniej finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole"
      • krajowy
      • szachy
      • Nikodem Sobelga
      • X miejsce
      • VI turniej finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole"
      • krajowy
      • szachy
      • Dominika Padoł
      • laureat
      • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
      • krajowy
      • historia, język polski
      • Adrianna Sroczyk
      • laureat
      • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
      • krajowy
      • historia, język polski
      • Michał Trocki
      • laureat
      • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
      • krajowy
      • historia, język polski
      • Bartosz Rosner
      • laureat
      • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
      • krajowy
      • historia, język polski
      • Filip Brodka
      • laureat
      • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
      • krajowy
      • historia, język polski
      • Gabriela Sroczyk
      • Honorowy tytuł "taon"
      • Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwiątko
      • krajowy
      • fizyka
      • Maksymilian Dutkiewicz
      • Honorowy tytuł "taon"
      • Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwiątko
      • krajowy
      • fizyka
      • Antoni Łyszczek
      • Laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Szymon Włodarski
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Szymon Hamerski
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Filip Kocór
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Alicja Królikowska
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Aleksandra Miżejewska
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Karolina Padoł
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Nina Paleczny
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Krzysztof Miś
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Tomasz Ścisło
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Filip Ślipek
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Andrzej Uzar
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Maja Śpiechowicz
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Mateusz Waszkiewicz
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62krk@gmail.com
      • (+12) 266-28-50
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
      • poniedziałek 7:00 – 16:30 wtorek 7:00 – 12:00 środa dzień wewnętrzny czwartek 7:00 – 15:00 piątek 7:30 – 13:30
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.
    • Logowanie