• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2017 / 2018

    • krajowy

      • Emilia Wygoda
      • I miejsce
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastyczny
      • krajowy
      • plastyka
      • Szymon Gruszczyk
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastyczny
      • krajowy
      • plastyka
      • Lena Włodek
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastyczny
      • krajowy
      • plastyka
      • Igor Karski
      • 4. miejsce
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Leon"
      • krajowy
      • matematyka
      • Joanna Pogudz
      • 4. miejsce
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Leon"
      • krajowy
      • matematyka
      • Antoni Dziwisz
      • 4. miejsce
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Leon"
      • krajowy
      • matematyka
      • Julia Sheremeta
      • 4. miejsce
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Leon"
      • krajowy
      • matematyka
      • Julia Sheremeta
      • 2.miejsce
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Stanisław Baczyński
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Zofia Nowakowska
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Adrianna Sroczyk
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Julia Miżejewska
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Bartosz Rosner
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Tymon Polesek
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Zofia Przybylska
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Magdalena Rutkowska
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Grzesiak Miłosz
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Jacko Maria
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Rusinek Jan
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Biedroń Julian
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Nina Karpińska
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Kacper Musialski
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Zofia Grygier
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Jakub Pietraszewski
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Wojciech Sokal
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Ida Zajączkowska
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Julia Sheremeta
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Bartosz Rosner
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Michał Trocki
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Michał Trocki
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda