• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2017 / 2018

    • krajowy

      • Piotr Kowal
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Lena Tekieli
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Zofia Przybylska
      • nagroda
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Dutkiewicz Maksymilian
      • bardzo dobry wynik
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Dutkiewicz Franciszek
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Tomasikiewicz Jan
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Jabrocki Jan
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Polesek Tymon
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Trocki Michał
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Uzar Wojciech
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Sroczyk Adrianna
      • bardzo dobry wynik
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Rosner Bartosz
      • bardzo dobry wynik
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Krawczyk Wojciech
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Kocoł Grzegorz
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Helena Patury
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Emilia Królikowska
      • laureatka
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Uzar Adam
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Szklarski Marian
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Trela-Idzik Maria
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Julia Sheremeta
      • bardzo dobry wynik
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Szczypczyk Emilia
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Adrianna Sroczyk
      • laureatka
      • VIII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
      • krajowy
      • ekologia
      • Maksymilian Dutkiewicz
      • laureat
      • VIII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
      • krajowy
      • ekologia
      • Lena Tekieli
      • wyróżnienie
      • VIII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
      • krajowy
      • ekologia
    • regionalny

      • Tymon Polesek
      • 4.miejsce
      • V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"
      • regionalny
      • język polski
      • Zofia Przybylska
      • 12.miejsce
      • V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"
      • regionalny
      • język polski
      • Karolina Wójcik
      • wyróżnienie
      • Stypendiada polonistyczna - Ortograf
      • regionalny
      • język polski
      • Bartosz Rosner
      • wyróżnienie
      • Stypendiada polonistyczna - Ortograf
      • regionalny
      • język polski
      • Tymon Polesek
      • wyróżnienie
      • Stypendiada polonistyczna - Ortograf
      • regionalny
      • język polski
      • Zofia Przybylska
      • wyróżnienie
      • Stypendiada polonistyczna - Ortograf
      • regionalny
      • język polski