• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2018/2019

      • Adrianna Sroczyk
      • laureat
      • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
      • krajowy
      • historia, język polski
      • Michał Trocki
      • laureat
      • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
      • krajowy
      • historia, język polski
      • Bartosz Rosner
      • laureat
      • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
      • krajowy
      • historia, język polski
      • Filip Brodka
      • laureat
      • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
      • krajowy
      • historia, język polski
      • Gabriela Sroczyk
      • Honorowy tytuł "taon"
      • Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwiątko
      • krajowy
      • fizyka
      • Maksymilian Dutkiewicz
      • Honorowy tytuł "taon"
      • Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Lwiątko
      • krajowy
      • fizyka
      • Antoni Łyszczek
      • Laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Szymon Włodarski
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Szymon Hamerski
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Filip Kocór
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Alicja Królikowska
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Aleksandra Miżejewska
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Karolina Padoł
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Nina Paleczny
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Krzysztof Miś
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Tomasz Ścisło
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Filip Ślipek
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Andrzej Uzar
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Maja Śpiechowicz
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Mateusz Waszkiewicz
      • laureat
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny LEON
      • krajowy
      • matematyka
      • Baczyńska Hanna
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Jacko Maria
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Rusinek Jan
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Antoni Łyszczek
      • Nagroda
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Alicja Królikowska
      • Nagroda
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Karolina Padoł
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Maja Śpiechowicz
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Mateusz Waszkiewicz
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Adam Uzar
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Julian Biedroń
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Zofia Grygier
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Kacper Musialski
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Jakub Pietraszewski
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Ida Zajączkowska
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Miron Tekieli
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Bartosz Rosner
      • Nagroda
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Antoni Biedroń
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Michał Trocki
      • Wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik
      • krajowy
      • Przyroda
      • Dutkiewicz Maksymilian
      • laureat
      • IX Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
      • krajowy
      • ekologia
      • Jan Stawarz
      • finalista
      • IX Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
      • krajowy
      • ekologia
      • Jan Tomasikiewicz
      • finalista
      • IX Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
      • krajowy
      • ekologia
      • Piotr Kowal
      • finalista
      • IX Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
      • krajowy
      • ekologia
      • Bartosz Rosner
      • finalista
      • IX Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
      • krajowy
      • ekologia
      • Natalia Nowak
      • II miejsce
      • Krakowska Olimpiada Młodzieży
      • regionalny
      • szachy
      • Piotr Kowal
      • III miejsce
      • Krakowska Olimpiada Młodzieży
      • regionalny
      • szachy
      • Bartłomiej Harpula
      • IV miejsce
      • Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
      • regionalny
      • szachy
      • Michał Rudkowski
      • IV miejsce
      • Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
      • regionalny
      • szachy
      • Julia Sheremeta
      • IV miejsce
      • Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
      • regionalny
      • szachy
      • Aleksander Sobelga
      • IV miejsce
      • Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
      • regionalny
      • szachy
      • Sroczyk Adrianna
      • finalista
      • Krakowska Matematyka 2018/2019
      • regionalny
      • matematyka
    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62krk@gmail.com
      • (+12) 266-28-50
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
      • poniedziałek 7:00 – 16:30 wtorek 7:00 – 12:00 środa dzień wewnętrzny czwartek 7:00 – 15:00 piątek 7:30 – 13:30
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.
    • Logowanie