• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2017 / 2018

    • regionalny

      • Piotr Kowal
      • wyróżnienie
      • Stypendiada polonistyczna - Ortograf
      • regionalny
      • język polski
      • Zofia Nowakowska
      • laureatka
      • Galileo
      • regionalny
      • język polski
      • Filip Brodka
      • laureat
      • Galileo
      • regionalny
      • język polski
      • Zuzanna Gumuła
      • laureatka
      • Galileo
      • regionalny
      • język polski
      • Michał Borek
      • laureat
      • Galileo
      • regionalny
      • język polski
      • Karolina Wójcik
      • laureatka
      • Galileo
      • regionalny
      • język polski
      • Stanisław Baczyński
      • wyróżnienie
      • Galileo
      • regionalny
      • język polski
      • Bartłomiej Harpula
      • wyróżnienie
      • Galileo
      • regionalny
      • język polski
      • Maria Figarska-Głąb
      • wyróżnienie
      • Galileo
      • regionalny
      • język polski
      • Franciszek Lorenc
      • wyróżnienie
      • Galileo
      • regionalny
      • język polski
      • Jan Przybylski
      • laureat
      • Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…"
      • regionalny
      • historia
      • Maksymilian Dutkiewicz
      • finalista
      • Małopolski Konkurs Matematyczny
      • regionalny
      • matematyka
    • lokalny

      • Nina Karpińska
      • wyróżnienie
      • Konkurs Piosenki w języku angielskim ,,Singing Kids'' dla klas 1-3
      • lokalny
      • język angielski
      • Klasa 6b
      • II miejsce
      • Maj rowerowy
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • MIX klasy 5(dziewczęta i chłopcy)
      • V miejsce
      • Siatkówka
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Dziewczęta kl. 7
      • VI miejsce
      • Siatkówka
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Dzięgiel Wiktoria
      • IV miejsce
      • La 900 m
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Faber Maksymilian
      • V miejsce
      • La 900 m
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Dziewczęta k. 4
      • II miejsce
      • uh
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Chłopcy kl. 4
      • IV miejsce
      • uh
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Tyrała Oskar
      • III miejsce
      • La skok w dal
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Poniedziałek Katarzyna
      • II miejsce
      • rzut piłką lekarską
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Żyłko Maksymilian
      • I miejsce
      • rzut piłką lekarską
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Siedlecki Antoni
      • I miejsce
      • tenis stołowy
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Nowak Natalia
      • IV miejsce
      • tenis stołowy
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Więcław Katarzyna
      • IV miejsce
      • tenis stołowy
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Tyrała Oskar
      • V miejsce
      • tenis stołowy
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Miśtak Karolina
      • V miejsce
      • tenis stołowy
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Olchawa Róża
      • I miejsce
      • La bieg 900 m
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne
      • Ślusarczyk Maksymilian
      • I miejsce
      • Narty gigant
      • lokalny
      • wychowanie fizyczne