• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2017/2018

      • Emilia Wygoda
      • I miejsce
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastyczny
      • krajowy
      • plastyka
      • Szymon Gruszczyk
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastyczny
      • krajowy
      • plastyka
      • Lena Włodek
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastyczny
      • krajowy
      • plastyka
      • Igor Karski
      • 4. miejsce
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Leon"
      • krajowy
      • matematyka
      • Joanna Pogudz
      • 4. miejsce
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Leon"
      • krajowy
      • matematyka
      • Antoni Dziwisz
      • 4. miejsce
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Leon"
      • krajowy
      • matematyka
      • Julia Sheremeta
      • 4. miejsce
      • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Leon"
      • krajowy
      • matematyka
      • Julia Sheremeta
      • 2.miejsce
      • Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Stanisław Baczyński
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Zofia Nowakowska
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Adrianna Sroczyk
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Julia Miżejewska
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Bartosz Rosner
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Tymon Polesek
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Zofia Przybylska
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Magdalena Rutkowska
      • bardzo dobry wynik
      • Alfik Humanistyczny
      • krajowy
      • język polski
      • Grzesiak Miłosz
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Jacko Maria
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Rusinek Jan
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Biedroń Julian
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Nina Karpińska
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Kacper Musialski
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Zofia Grygier
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Jakub Pietraszewski
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Wojciech Sokal
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Ida Zajączkowska
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Julia Sheremeta
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Bartosz Rosner
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Michał Trocki
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Michał Trocki
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Piotr Kowal
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Lena Tekieli
      • wyróżnienie
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Zofia Przybylska
      • nagroda
      • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik''
      • krajowy
      • Przyroda
      • Dutkiewicz Maksymilian
      • bardzo dobry wynik
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Dutkiewicz Franciszek
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Tomasikiewicz Jan
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Jabrocki Jan
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Polesek Tymon
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Trocki Michał
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Uzar Wojciech
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Sroczyk Adrianna
      • bardzo dobry wynik
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Rosner Bartosz
      • bardzo dobry wynik
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Krawczyk Wojciech
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Kocoł Grzegorz
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Helena Patury
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Emilia Królikowska
      • laureatka
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Uzar Adam
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Szklarski Marian
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Trela-Idzik Maria
      • wyróżnienie
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
      • Julia Sheremeta
      • bardzo dobry wynik
      • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
      • krajowy
      • matematyka
    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62krk@gmail.com
      • (+12) 266-28-50
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
      • poniedziałek 7:00 – 16:30 wtorek 7:00 – 12:00 środa dzień wewnętrzny czwartek 7:00 – 15:00 piątek 7:30 – 13:30
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.
    • Logowanie