• Konkurs plastyczny

• 14.01.2022 17:17
      • Zapraszamy wszystkich uczniów i uczennice do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie projektu muralu ściennego, który ozdobi nasz kącik relaksu na I piętrze przy toaletach. Konkurs ogłaszamy w związku z udziałem w projekcie #SU-w-ak czyli Samorządy Uczniowskie w Akcji.

• Regulamin konkursu:

1. Przedmiotem konkursu jest wykonanie muralu ściennego, który ozdobi ściany naszej szkoły na I piętrze (przy toaletach).
        2. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów i uczennic klas IV – VIII.
        3. Konkurs trwa od 14 stycznia do 1 lutego.
        4. Projekt muralu może mieć formę figuratywną ( przedstawcie rysunki osób, zwierząt, rzeczy w realistycznej formie) lub abstrakcyjną (kolory, kształty).
        5. Projekt może być wykonany w dowolnej technice (również w programie graficznym), ale musi mieć format od A – 4 do A – 3.
        6. Kryteria konkursu to:
        • inwencja twórcza czyli kreatywność
        • oryginalne  ujęcie tematu
        • estetyka wykonania
        1. Na uczestników i uczestniczki konkursu czekają atrakcyjne nagrody, a przede wszystkim najlepszy projekt ozdobi ściany naszej szkoły !!!

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W KONKURSIE. FERIE ZIMOWE TO DOBRY CZAS, ŻEBY ROZWIJAĆ SWOJĄ INWENCJĘ TWÓRCZĄ I PLASTYCZNĄ !!!

• Wróć do listy artykułów