• Warsztaty

• 09.03.2022 21:40
      • To były niesamowite warsztaty !  Nasze uczennice i uczniowie wzięli w ręce piły, szlifierki, wkrętarki i młotki, żeby samodzielnie wykonać siedziska do Kącika Relaksu w ramach programu #SU-w-ak czyli Samorządy Uczniowskie w akcji.

• I to naprawdę była akcja – wszyscy z wielkim zapałem wzięli się do pracy, świetnie ze sobą współpracowali, a przy okazji niektórzy odkryli swoją nową pasję czyli majsterkowanie. Ponieważ pracowaliśmy z narzędziami budowlanymi, to najpierw odbyło się przeszkolenie BHP, dzięki czemu nasze działania były bezpieczne i dobrze skoordynowane.  Efekty naszej pracy są już prawie gotowe, ale jeszcze czeka je malowanie. Ale oprócz tego, że sami stworzyliśmy meble, ważniejsze było praktyczne działanie, poczucie sprawczości, współpraca i zdobywanie nowych doświadczeń.

Dziękujemy instruktorom z Żywej Pracowni za fachowość, cierpliwość, bezpieczną pracę oraz dużo inspiracji!

• Wróć do listy artykułów