• Podsumowanie projektu #SU-w-ak

• 11.06.2022 13:15
        • W piątek 10 czerwca reprezentacja Samorządu Uczniowskiego w składzie Kuba Pietraszewski, Frida Kamińska, Julia Sendor oraz pani Monika Czyż wzięli udział w uroczystej gali w Urzędzie Miasta Krakowa, w czasie której podsumowano projekt #SU-w-ak czyli Samorządy Uczniowskie w akcji.
        • Tydzień Zdrowego Śniadania

• 16.05.2022 19:01
        • W ramach programu #SU-w-ak czyli Tydzień Zdrowego Śniadania Samorząd Uczniowski przystępuje do akcji !!!

Po raz kolejny otrzymaliśmy dofinansowanie naszego projektu w kwocie 1500 zł, które zamierzamy przeznaczyć na promowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów i uczennic naszej szkoły.

• Dzień bez plecaka

• 10.04.2022 11:20
        • W piątek 8 kwietnia w szkole obchodziliśmy DZIEŃ BEZ PLECAKA. Pomysły naszych uczennic i uczniów przeszły najśmielsze oczekiwania.
        • Nasz Kącik Relaksu oficjalnie otwarty !!!

• 09.04.2022 11:34
        • W czwartek 30 marca zakończyliśmy realizację projektu #SU-w-ak. Odbyło się uroczyste otwarcie, były podziękowania, nagrody, przecięcie wstęgi i słodkości dla wszystkich obecnych.

Nasz nowy Kącik cieszy się wielką popularnością – na każdej przerwie wszystkie siedziska są zajęte przez uczniów i uczennice, którzy relaksują się zgodnie z przeznaczeniem, grają w gry planszowe i zawsze po sobie sprzątają. Miło widzieć, jak wszyscy dbają o wspólnie stworzone miejsce!

A Samorząd Uczniowski już planuje kolejny projekt …..