• Finał Szlachetnej Paczki

• 10.12.2018 22:44
      • W Szkole Podstawowej nr 62 w Krakowie przeprowadziliśmy po raz trzeci "Szlachetną Paczkę". Wybraliśmy samotnego pana Zbigniewa, któremu postanowiliśmy pomóc.

• 19 listopada zorganizowaliśmy sprzedaż wypieków sporządzanych przez uczniów i rodziców. Pozyskane środki ze sprzedaży pozwoliły nam na zrobienie zakupów pod opieką Pana Macieja Rumiana. Kupiliśmy Panu Zbigniewowi potrzebne środki czystości, długoterminowe produkty żywności, pralkę oraz inne niezbędne produkty. Następnie, uczniowie pakowali starannie przygotowane przez wolontariuszy paczki. Na zakończenie, 8 grudnia dostarczyliśmy prezenty panu Zbigniewowi, który był bardzo ucieszony i niezwykle wzruszony.
        Uważam, że takie akcje są bardzo potrzebne, ponieważ uczy to dobrej woli, a potrzebujące osoby utwierdza w przekonaniu, że ktoś o nich myśli.

Kuba, klasa 8a
        Kasia, klasa 8b

Zdjęcia w galerii

• Wróć do listy artykułów

• Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62krk@gmail.com
      • (+12) 266-28-50
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
      • poniedziałek 7:30 – 16:30 wtorek 7:30 – 12:00 środa dzień wewnętrzny czwartek 7:00 – 15:00 piątek 7:30 – 13:00
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.