• Gramy dla WOŚP

• 05.01.2019 13:01
      • Nasza Szkoła będzie wspierać 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
      • W dniach od 9-11 stycznia, (środa, czwartek, piątek) będzie prowadzona loteria fantowa. Uczniowie wykupują los i zdobywają losową rzecz. Losy będzie można nabyć za 2zł i 5zł. Całość będzie przeznaczona na rzecz fundacji.
        Uwaga! Za dany los należy zapłacić wyliczoną kwotę. Wszystkie pieniądze będą umieszczone w specjalnych puszkach WOŚP.
        Drogi uczniu, rodzicu, nauczycielu! Jeżeli posiadasz fajny przedmiot, którego nie potrzebujesz, a przyda się naszym uczniom, dostarcz go do nas do wtorku (8 stycznia) na stołówkę. Nie zapomnij napisać imienia i nazwiska ucznia. Mogą to być rzeczy biurowe, drobne zabawki, gadżety itp., a także tak lubiane przez uczniów ciasta (dostarczamy je w środę, czwartek lub piątek).
        Dodatkowo zrób serce WOŚP na kartce, wytnij, pokoloruj i dostarcz je Panu Maćkowi. Mogą być różne rozmiary, im więcej tym lepiej!
        Liczymy na wasze wsparcie! Nie zabraknie serduszek dla darczyńców!
        Wkrótce więcej informacji.
      • Wróć do listy artykułów

• Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62krk@gmail.com
      • (+12) 266-28-50
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
      • poniedziałek 7:30 – 16:30 wtorek 7:30 – 12:00 środa dzień wewnętrzny czwartek 7:00 – 15:00 piątek 7:30 – 13:00
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.