• Nowa Era Bohatera - akcja wolontariatu

• 19.05.2020 18:02
        • W trudnych czasach pandemii nasze szkolne życie wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas, ale to nie oznacza, że nie mamy ze sobą kontaktu i chociaż online, nadal wymieniamy się twórczymi pomysłami.
        • 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• 24.01.2020 21:20
        • W naszej szkole została zorganizowana loteria fantowa na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie kupywali losy za 2zł, 5zł lub 10zł, aby nastepnie wylosować nagrodę w postaci książki, maskotki lub innych rzeczy biurowych.
        • Kiermasz Bożonarodzeniowy

• 20.12.2019 20:29
        • Przez ostatnie trzy dni w naszej szkole odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Był on częścią konkursu "Szkoła z pasją pomagania", fundacji Alma Spei - hospicjum dla dzieci. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Szkolne Koło Wolontariatu. Dzięki pomocy ofiarodawcom udało się zebrać 893 zł i 72 grosze! Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup materiałów medycznych dla chorych dzieci.
        • Wspieramy fundację Alma Spei

• 15.12.2019 15:34
        • Po długich przygotowaniach nasza szkoła zorganizowała zbiórkę pieniędzy na sterowany samochód dla Ediego - podopiecznego fundacji Alma Spei. Udało się nam zebrać 626 złotych, 56 groszy i 5 euro. Kupiliśmy wymarzony prezent, a resztę pieniędzy wpłaciliśmy na konto fundacji. 8,5-letni Edward otrzyma dodatkowo drugi samochód elektryczny, który podarowała nasza wolontariuszka Kasia z klasy 8b. Prezenty zostały zapakowane przez naszych wolontariuszy, a następnie dostarczone do siedziby fundacji przez Pana Maćka.
        • Dzień tolerancji

• 01.12.2019 13:04
        • 26 listopada 2019r. nasza szkoła obchodziła dzień tolerancji. Wolontariusze wraz z uczniami klas ósmych przygotowali występ, w którym przedstawili czym jest tolerancja. Wszyscy mogli wynieść z przedstawiania kilka ważnych wątków, w tym to, że wszyscy jesteśmy równymi ludźmi, zasługującymi na szacunek.

• Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62krk@gmail.com
      • (+12) 266-28-50
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
      • poniedziałek 7:00 – 16:30 wtorek 7:00 – 12:00 środa dzień wewnętrzny czwartek 7:00 – 15:00 piątek 7:30 – 13:30
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.