• Kangur Matematyczny

• Międzynarodowy Konkurs  Kangur Matematyczny edycja XXVIII odbędzie się w czwartek 21 marca 2019 r. o godzinie 8:00.

• Życzenia bożonarodzeniowe

• Życzę świąt wypełnionych radością, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym roku

Ewa K. Mączka

• Finał Szlachetnej Paczki

• W Szkole Podstawowej nr 62 w Krakowie przeprowadziliśmy po raz trzeci "Szlachetną Paczkę". Wybraliśmy samotnego pana Zbigniewa, któremu postanowiliśmy pomóc.
        • Klasa 6b na II Gali Teatralnej w Teatrze Praska 52

• 12 grudnia po raz kolejny klasa 6b przedstawiła spektakl "O Popielu, którego myszy zjadły" - tym razem w czasie gali teatralnej, która była zakończeniem projektu realizowanego przez Teatr Praska 52.

W czasie projektu uczniowie brali udział w warsztatach poświęconych pracy z ciałem oraz pozawerbalnym środkom ekspresji artystycznej pod kierunkiem pani Agnieszki Cianciary - Frohlich. Udało im się stworzyć sugestywny spektakl, który przenosi widzów w świat pradawnych opowieści i nastrojowej muzyki. Okazuje się, że słowa nie są konieczne w teatrze, wystarczy wyobraźnia, zaangażowanie i dobra współpraca całego zespołu. Za udostępnienie zdjęć dziękujemy Podgórskiemu Centrum Kultury.

• Zebrania z rodzicami

• Zapraszamy Rodziców i Opiekunów na zebranie z wychowawcą:

wtorek 18 grudnia kl. 4-8:

konsultacje od 16.30

zebrania 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 6a, 6b,7a, 7b, 8a godz. 17.30

kl. 8b - 18.00 (prosimy Rodziców kl. 8b zainteresowanych konsultacją z p. Oracz, by wykorzystali czas 17.30-18.00)

środa- 19 grudnia  kl.1-3:

konsultacje pań anglistek i katechety od 16.30

zebrania 1a, 2a, 3a, 3b godz. 17.00

kl. 1b godz. 17.30

• Konkurs na biało-czerwoną salę rozstrzygnięty

•

Szkolny konkurs na patriotyczną salę w kolorze biało - czerwonym w ramach Projektu szkoły: "ROK DLA NIEPODLEGŁEJ" wygrały klasy 5a i 6a za dekorację sali fioletowej.

Kilka zdjęć można zobaczyć w galerii.

• Wspólne śpiewanie hymnu

• Nasza szkoła zgłosiła swój udział w akcji ogłoszonej przez MEN oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy MEN.

W piątek 9 listopada o godz. 11.11 cała obecna w tym czasie Społeczność szkolna wspólnie odśpiewała na sali gimnastycznej 4 zwrotki hymnu.