• Przekaż nam swój 1% podatku

• Chcąc przekazać 1% podatku na rzecz naszej szkoły należy w odpowiednich rubrykach, w poszczególnych PIT-ach wpisać:

Nazwa OPP: STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA

Numer KRS: 0000052078

Wnioskowana kwota - wartość możliwego odpisu

Wyrażam zgodę - zaznaczyć lub nie zgodę na przekazanie danych osobowych OPP

Cel szczególowy: Szkoła Podstawowa nr 62 w Krakowie

Zgromadzone w ten sposób środki chcemy przeznaczyć na:

• zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych
            • dofinansowanie dla potrzebujących uczniów
            • zakup książek do biblioteki

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy dotychczas w ten sposób wspomogli naszą szkołę.

• Zapraszamy Rodziców i Opiekunów na zebranie z wychowawcą:

-klasy IV-VIII we wtorek 26 lutego - Konsultacje z nauczycielami godz. 16.30-17.30.

Zebrania klas IVa, IVb, IVc, Va, Vb, VIa, VIIa, VIIb, VIIIa o godz. 17.30.

Klasy VIb i VIIIb wg ustaleń wychowawczyń (17.30 lub 18.00)

- klasy I-III w środę 27 lutego - konsultacje z naucz. j. angielskiego i religii od godz. 16.30 do 17.00.

Konsultacje z wychowawczyniami po zebraniach lub wg indywidualnych ustaleń.

Zebrania klas Ia, IIa, IIIa, IIIb o godz. 17.00,

kl. Ib o godz. 17.30

• Propagujemy akcje szkolnego wolontariatu

• Wybrani wolontariusze z klasy 8a i 8b przedstawili w formie krótkiej prezentacji działalność naszego szkolnego wolontariatu i jego akcje naszym młodszym kolegom z klasy 2a, 3a i 3b.
        • Dzień otwarty

• Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie przy ul. Ćwikłowej 1 serdecznie zapraszają dzieci przyszłych klas pierwszych (od września 2019 r.)  wraz z Rodzicami i Opiekunami

na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY,

który odbędzie się 28 lutego 2019 r. w godzinach 18.00 -20.00.

Rodzice będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą naszej placówki, a na dzieci czekają zajęcia – niespodzianka!

Zapraszamy!

• Klasa 6b w Radiu RMF

• 1 lutego odwiedziliśmy siedzibę Radia RMF mieszczącą się na Kopcu Kościuszki. W czasie naszej wizyty mieliśmy szansę przyjrzeć się pracy dziennikarzy radiowych, zwiedziliśmy studio, z którego radio nadaje codzienne wiadomości i mogliśmy na żywo zobaczyć, jak to wszystko dzieje się "od środka". Dziękujemy panu Krawczykowi za pomoc w zorganizowaniu wycieczki i panu Krzysztofowi Nepelskiemu z Radia RMF, który był naszym przewodnikiem.

• List od Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego

• Szanowni państwo,

w ubiegłym roku cały kraj świętował 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W naszej szkole przygotowaliśmy projekt uczczenia znaczących urodzin naszej ojczyzny - 100 lat Niepodległości - Święto Wolności i radości. Realizowaliśmy zadania w szkole, we współpracy z innymi szkołami i oferowaliśmy też imprezy dla środowiska, głównie dzielnicy VIII. Niezapomniany był Bieg dla Niepodległej, Quiz historyczny, konkursy recytatorskie, plastyczna, teatralne, prezentacje, lekcje muzealne, uroczyste apele i wreszcie wieńcząca obchody Uroczystość Szkolna.

Włożyliśmy w te działania wiele wysiłku i serca. Wiele czasu wymagała organizacja wydarzeń, zaangażowania, obecności i pracy. Wysiłki i efekty docenił Pan Prezydent Miasta Krakowa. Przesłał na moje ręce podziękowania i wyrazy uznania dla wszystkich pracowników szkoły i uczniów.

Wszyscy, którzy tworzyli te obchody powinni być dumni ze swego przedsięwzięcia!!

Dziękuję

Ewa K. Mączka