• List od Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego

• Szanowni państwo,

w ubiegłym roku cały kraj świętował 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W naszej szkole przygotowaliśmy projekt uczczenia znaczących urodzin naszej ojczyzny - 100 lat Niepodległości - Święto Wolności i radości. Realizowaliśmy zadania w szkole, we współpracy z innymi szkołami i oferowaliśmy też imprezy dla środowiska, głównie dzielnicy VIII. Niezapomniany był Bieg dla Niepodległej, Quiz historyczny, konkursy recytatorskie, plastyczna, teatralne, prezentacje, lekcje muzealne, uroczyste apele i wreszcie wieńcząca obchody Uroczystość Szkolna.

Włożyliśmy w te działania wiele wysiłku i serca. Wiele czasu wymagała organizacja wydarzeń, zaangażowania, obecności i pracy. Wysiłki i efekty docenił Pan Prezydent Miasta Krakowa. Przesłał na moje ręce podziękowania i wyrazy uznania dla wszystkich pracowników szkoły i uczniów.

Wszyscy, którzy tworzyli te obchody powinni być dumni ze swego przedsięwzięcia!!

Dziękuję

Ewa K. Mączka

list od Prezydenta J.Majchrowskiego.jpg

• Dzień otwarty

• Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie przy ul. Ćwikłowej 1 serdecznie zapraszają dzieci przyszłych klas pierwszych (od września 2019 r.)  wraz z Rodzicami i Opiekunami

na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY,

który odbędzie się 28 lutego 2019 r. w godzinach 18.00 -20.00.

Rodzice będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą naszej placówki, a na dzieci czekają zajęcia – niespodzianka!

Zapraszamy!