• Zapisy do świetlicy

• Zapisy do świetlicy w tym roku szkolnym odbywają się za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wypełnioną i własnoręcznie podpisaną kartę zapisu dziecka (dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce świetlica/ dokumenty do pobrania) należy zeskanować i wysłać na adres malada.patrycja.sp62@gmail.com.

• Organizacja roku szkolnego 2020/2021

• Szanowni Państwo,

w związku z coraz liczniejszymi telefonami z zapytaniem o rozpoczęcie roku szkolnego i organizację zajęć, informuję, że jesteśmy w fazie planowania, nie mamy jeszcze wszystkich decyzji z Wydziału Edukacji, nie wszystkie vacaty obsadzone, więc trudno udzielić precyzyjnej informacji.

Proszę oczekiwać ogłoszenia o rozpoczęciu roku szkolnego i innych niezbędnych informacji na naszej stronie internetowej oraz w Librusie nie wcześniej niż 27/28 sierpnia

Joanna Łach

wicedyrektor

• Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty 2020 r.

• W tym roku nasi uczniowie w dziewięciostopniowej skali wyników po egzaminie ósmoklasisty osiągnęli 7 stanin z języka polskiego, 8 stanin z matematyki i 9 stanin z języka angielskiego.

Są to wyniki wyższe od średnich wyników w Krakowie, województwie małopolskim oraz w Polsce.

Gratuluję uczniom i nauczycielom!

Poniższa tabela pokazuje wyniki procentowe egzaminu ósmoklasisty 2020 r.

Procentowe wyniki szkoły:

Język polski – 68,13 %