nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice,

współpracownicy i przyjaciele szkoły!

W oczekiwaniu na Święta Bożonarodzeniowe proszę przyjąć życzenia.

Życzę pogodnych, zdrowych (!!!!!) i pełnych miłości świąt.

Życzę, aby radość, spokój otulały każdego przez cały nowy rok.

Życzę, by był to rok odbudowy relacji w rodzinach, w sąsiedztwie, w szkole i w każdej grupie.

Niech trudne przeżycia czasów pandemii odejdą w zapomnienie.

Życzę, by piękne doświadczenia – wzajemne wsparcie, wyrozumiałość, cierpliwość

i odkrywanie w sobie samym pokładów uważności na innych i tego, jak ważny jest

drugi człowiek, jak ważny jest przyjaciel - pozostały w nas i przeważyły te trudne

chwile z czasów pandemii.

Wrócimy do szkoły na pewno inni, życzę byśmy wrócili zdrowi, piękni wewnętrznie,

solidarni, doceniający wspólnotę, mądrzy mądrością ukształtowaną niełatwymi sytuacjami.

Pięknych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!!

• Konkurs świąteczny „e-kartka”

• Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia  w szkole odbył się wewnątrzszkolny konkurs informatyczny, którego zadaniem było wykonanie samodzielne e-kartek świątecznych.

Miejsce pierwsze – Adam 5b, miejsce drugie – Emilia 5b i Artur 7a. Wyróżniono pracę Grzesia z klasy 1b.

Zwycięzcom gratulujemy, nagrody zostaną przekazane po powrocie do szkoły.

Katarzyna Stańda, Anna Bekas, Justyna Dzierżek

Zdjęcia prac