• styczeń 2020
        • W świetlicy uczniowie klas młodszych wykonali zimowe pocztówki

• grudzień 2019
        • Uczniowie swietlicy szkolnej przygotowują pracę z koralików na Kiermasz Świąteczny.

• grudzień 2019
        • W świetlicy zakończyły się właśnie prace nad świątecznym kartkami, które jak co roku przesyłać będziemy do zaprzyjaźnionych szkół, domów pomocy społecznej i urzędów.

• listopad 2019
        • W związku ze Świętem Niepodległości, uczniowie swietlicy szkolnej wykonali okolicznościowa gazetkę.

• październik 2019
        • W październiku pamiętamy o spożywaniu witamin zawartych w kolorowych owocach. W związku z tym tematem, w świetlicy uczniowie uczestniczą w cyklu pogadanek i wykonują plastyczną "Piramidę witamin".

• październik 2019

Jesienna galeria obrazów klas pierwszych

Podczas popołudniowych zajęć w świetlicy, dzieci z klas pierwszych tworzą jesienna galerie obrazów wykonanych techniką pasteli olejnych i suchych.

Jesienny pejzaż

W świetlicy na ul. Ćwikłowej również zapanowała już jesień-tym razem na wrzosowiskach. Pracę metodą pasteli wykonały dzieci z klas 1-4.

Jesienne flakony

W świetlicy szkolnej na ul. Sodowej, dzieci z klas pierwszych pod kierunkiem nauczycieli świetlicy wykonują jesienne flakony. Poznają nowe techniki pracy (zdobienie na szkle) i wykorzystują ciekawe materialy: filc, koronka, cekiny.

• wrzesień 2019
        • Z żalem pożegnaliśmy sloneczne wakacje. Ale już w pierwszych tygodniach zabawy w świetlicy klasy pierwsze wykonywały prace plastyczne związane ze wspomnieniami z wakacji. W godzinach popołudniowych dzieci ćwiczyły układy taneczne w rytm wakacyjnych melodii.

• 5.04.2019

kwiecień

W piatek 5.04.2019r.w godz.10.00-15.00 grupa uczniow z klas pierwszych, czwartych i piatej w ramach swietlicy szkolnej brała udział w finale konkursu "Fabryka Pisanek" organizowanym przez Centrum Serenada. Dzieci żmudnie odtwarzaly projekt wielkanocnej pisanki na podstawie wymyślonych przez siebie wzorów.

• 22.03.2019

marzec

Dzieci z klas starszych i młodszych biorą udział w konkursie plastycznym" Fabryka Pisanek" tworząc własne projekty wielkanocnych jajek.

• 6.03.2019

Marzec

Ponieważ wiosna nie bardzo chce u nas zagościć, pierwszaki ze świetlicy z uicy Sodowej próbują ją zwabić pracami plastycznymi w postaci wiosennych flakonów i postaci zwierzątek wykonanych z różnorodnych materiałów.

• "Przywiązanie" dzieci do swietlicylaugh

• 10.01.2019

styczeń

Dekoracja na "Bezpieczne ferie"

• 2.12.2018

grudzień

Kartki świąteczne do szkół urzędów i na konkurs międzyszkolny

zdjęcia kartek

• 21.11.2018
        • Przygotowanie słodkości na Świąteczny Kiermasz i do Szlachetnej Paczki

• 5.10.2018

październik

Autorzy na tle dekoracji jesiennej

• 21.09.2018

Wrzesień

Wraz z nowym rokiem szkolnym 2018/2019 oraz nową lokalizacją świetlicy dla klas pierwszych, dzieci pod opieką nauczycieli spędzają czas babiego lata na pobliskim placu zabaw.

• Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
      • sp62krk@gmail.com
      • (+12) 266-28-50
      • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
      • poniedziałek 7:00 – 16:30 wtorek 7:00 – 12:00 środa dzień wewnętrzny czwartek 7:00 – 15:00 piątek 7:30 – 13:30
      • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.