• 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• Nasza szkoła postanowiła wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zorganizowana została loteria fantowa, która była prowadzona przez wolontariuszy z naszej szkoły. Losy można było nabyć za 2 zł lub 5 zł. Pieniądze oczywiście zostały przeznaczone w całości na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

• Gramy dla WOŚP

• Nasza Szkoła będzie wspierać 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

• Szkoła Podstawowa Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego
        • sp62krk@gmail.com
        • (+12) 266-28-50
        • ul. Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków
        • poniedziałek 7:30 – 16:30 wtorek 7:30 – 12:00 środa dzień wewnętrzny czwartek 7:00 – 15:00 piątek 7:30 – 13:00
        • Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie. Szkoła, jako administrator danych, dokłada wszelkich starań, aby zrealizować wymagania zawarte w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Szkole sprawuje Inspektor Ochrony Danych: Adres siedziby IOD: ul. Wielopole 17a, 33-332 Kraków Adres e-mail IOD: inspektor3@mjo.krakow.pl Szkoła gwarantuje, że będzie przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zadań statutowych i nie przetwarza ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.