• Zaproszenie

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego w Krakowie zaprasza Rodziców oraz przyszłych Pierwszoklasistów na dzień otwarty, który odbędzie się dnia 28 marca 2022r. o godz. 17.00 w głównym budynku szkoły przy ul. Ćwikłowej 1.

W spotkaniu wezmą także udział wychowawczynie przyszłorocznych klas pierwszych.

• Dzień Kobiet w klasie 2a

• W klasie 2a chłopcy przygotowali niespodziankę dla koleżanek. Samodzielnie ustawili stoły i krzesła, rozłożyli nakrycia i poczęstunek. Każda dziewczynka dostała piękny upominek oraz serdeczne życzenia od kolegów z klasy. To był bardzo miły Dzień Kobiet!

• Warsztaty

• To były niesamowite warsztaty !  Nasze uczennice i uczniowie wzięli w ręce piły, szlifierki, wkrętarki i młotki, żeby samodzielnie wykonać siedziska do Kącika Relaksu w ramach programu #SU-w-ak czyli Samorządy Uczniowskie w akcji.