• „DOBRE SŁOWO NA DZIEŃ DOBRY”

• Koło Wolontariatu przeprowadziło akcję „DOBRE SŁOWO NA DZIEŃ DOBRY”. Polegała ona na rozdawaniu papierowych serduszek, na których należało dokończyć zdanie „Dziękuje ci za...” bądź „Cieszę się że...”.
        • Witaminowa Bomba w klasie 7B i 7A

• W ramach krakowskiej akcji Witaminowa Bomba nasza szkoła dostała wyciskarkę do owoców i warzyw, dzięki której uczniowie docenią moc witamin i smak świeżo przygotowanych soków, a jednocześnie przypomną sobie jak ważne są one w codziennej diecie.

zapraszamy na zebranie nauczycieli z rodzicami uczniów w następującym porządku:

1. Wtorek 5.11.2019r. klasy: V, VI, VII, VIII, g. 17:30 .

Konsultacje z nauczycielami od g. 17.00

2. Środa 6.11.2019 r. klasy  Ia, Ib, IIa - g. 17:00 , klasy IIb, IIIa, IVa, IVb- g. 17.30.

Konsultacje z nauczycielami (p. Bogusz, p. Dolna, p. Łobos, p. Palińska, s. Kotyra, s. Tokoń) -

od g. 17.00, pozostali nauczyciele dostępni tylko na konsultacjach wtorkowych

Informacja dotycżąca miejsc zebrań(sale) będzie wywieszona przy drzwiach wejściowych do szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

• IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• W piątek 4 października 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 i 3 października, przypominaliśmy sobie tabliczkę mnożenia, zarówno w szkole na lekcjach, jak i w domu. 4 października na szkolnych korytarzach pojawiły się plakaty przypominające o tym wydarzeniu. Organizatorkami tego dnia wśród uczniów klas V-VIII były panie Dorota Strzałka i Katarzyna Stańda które wyłoniły Komisje Egzaminacyjne WMTDay i zapoznały dzieci z zasadami ich działania. W czasie przerw działały Stoiska Komisji Egzaminacyjnych, przeprowadzające egzaminy z tabliczki mnożenia. Każdy chętny i uczeń i dorosły, mógł spróbować swoich sił. Egzaminowany wybierał los z pięcioma przykładami mnożenia, odczytywał i podawał odpowiedź w ciągu 1 minuty. Jeżeli podał wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywał tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. W przypadku pomyłki choćby raz, egzamin był niezdany, ale można go było powtórzyć po 1 godzinie. Egzaminy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów wszystkich klas IV-VIII. Niektórzy przystępowali kilkakrotnie do egzaminu, by zdobyć wszystkie kolory okolicznościowych naklejek.

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia dla klas 3 i 4 – przebiegał pod hasłem „Tabliczkowy wyścig klasowy” i miał na celu wyłonienie najlepszej i najszybciej liczącej klasy- Mistrza Tabliczki Mnożenia. Na sali gimnastycznej, Pani wicedyrektor Anna Prochwicz przywitała klasy i oficjalnie otworzyła zawody oraz czuwała nad ich przebiegiem. Organizator tej części WMTDay pani Małgorzata Dolna przedstawiła program i zadania. Uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią Panią Elżbietą Juśko aktywnie pomagali w przeprowadzeniu tych zmagań. Najpierw uczniowie zgromadzonych klas zmagali się w wyścigu z tabliczką mnożenia, a potem rozwiązywali zagadki z użyciem Domina Matematycznego GWO oraz Kart Grabowskiego. Rywalizacja była wyrównana. Zostali wyłonieni zwycięzcy, a każdy uczestnik otrzymał słodką nagrodę,

Wszystkim GRATULUJEMY!!!